Top tien teller club 2016 1-1-1-1-1-1-1-1-2-2-2-2-2-2-2-2-3-3-3-3-3-3-3-3-3-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-5-5-5-6-6-6-6-6-6-7-7-7-7-7-7-8-8-8-8-8-8-8-8-9-9-9-9-9-9-10-10-10-10-10-10 (71)

Top tien teller kinderen-klk en achter klk Lesley 2016 1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-2-2-2-2-2-3-3-3-3-3-3-3-3-3-3-3-4-4-4-4-4-4-5-5-5-5-5-6-6-6-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-8-8-8-8-8-9-9-9-10-10-10-10-10-10-10 (63)

PIPA-teller 2016 22 x

 

 

 

 

 

 

Duiven 37 mee mijn eerste is Joop de Asduif jong FFC 2019. Uit Lytse Lesley x br Kras Beauty het topkoppel van Wiebren. Joop traint iedere dag een uur langer dan zijn vrienden.

Gennep 36 mee mijn eerste was Silence (Remus x VanLoontjeKoelma) vlot er op haar jaargenoot Dark Beauty (Beatle x Mrs Joure) en dan de 16 (Remus x Wilhelmina dtr Loe Loe) en dan de eerste man Joop.

Duiven 1021d 37 mee 25 prijs 5-13-17-18-34-36-45-49-84--85-87-88-109-174-180-181-185-198-211-233-234-235-239-250-256

Gennep 956 d 36 mee 26 prijs 5-10-15-17-31-33-34-43-54-55-56-60-61-71-72-105-112-117-130-131-157-190-230-232-273-319

 district 3

5680 duiven 36 mee 28 prijs  16-22-28-30-52 maar liefst 13 duiven in de top 100 ebben gisteren weer kunnen zien hoe het echt zit, Was trots op Workum gisteren even laten zien dat ze ook nog lid van Afdeling 11 zijn.

 

 

Top tienteller club  1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-2-2-2-2-2-2-2-2-2-2-2-3-3-3-3-3-3-3-3-3-3-3-3-3-3-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-5-5-5-5-5-5-5-5-5-5-5-5-5-5-5-5-6-6-6-6-6-6-6-6-6-6-7-7-7-7-7-7-7-8-8-8-8-8-8-8-8-8-9-9-9-9-9-9-9-10-10-10-10-10-10-10-10-10 (113)

Eerste duif 1-13-2-1-11-5-1-2-1-5-1-1-2-12-1-5-14-3-1-4-5-1-1-1-1-1-1-1-3-1-20-1-5-1-3

mooiste uitslagen 2018-2019 (afd/CC)

Sens 1-2-4-8-22-30-31-43-54-57-63-67-77-78-86-92-94-102-126-159-263 30/21 921d
NPO 14-17-30-58 etc tegen 6024 duiven
Lorris 1-2-6 etc 418 (loodzwaar)
NPO 24-25-58 etc tegen 2981d
Auxerre 6-14-26 etc 782d
NPO 22-47-96 etc tegen 4317d
Sens 2-3-20-27 etc 793d 20/15
NPO 21-30 etc (20/18) tegen 4690d
Troyes NPO 17-18 etc tegen 5964d
Chalon NPO 22 etc tegen 4924d

Chimay 1-4-10-21 etc 845d
Rethel 1 etc 1060d
Biergies 1-11-12 427 d
Gennep 1-21-24-25-28 etc 964d
Deurne 1-5-7-17-19 etc 751d
Heusden Z 4-10-12-19-42-53-54-etc 1525d
Weert 2-3-4-5-6-8-9-18-44-45-47-etc 1880d
Chimay 2-22-36-45-54-55-59 etc 2295d
Quivrain 2-7-19 etc 1637d
Laon 3-8 etc 1478d
Deurne 3-6 etc 1310d
Sittard 3-6-10-11-12-etc 1394d

Kampioenschappen 2018-2019

1e Asduif lang Sebastian Afdeling 11

1e Asduif jong2020 FFC west Joop

1e Generaal lang aangewezen ACG F

1e Asduif midfond ACG F

1e Aang jong FFC west

1e Asduif dagfond ACG F
1e Asduif lang ACG F
2e Generaal lang o.a ACG F
10e Midfond o.a Afdeling 11
2e dagfond aangewezen ACG F
4e Generaal kort aangewezen ACG F
8e Generaal lang o.a Afdeling 11
8e Generaal lang aangewezen Afdeling 11
1e generaal lang aangewezen Frisia w
3e generaal lang o.a Frisia w
3e natour o.a Frisia west
2e natour aangewezen Frisia w
2019
1e FFC west dagfond o.a
2e FFC west dagfond aangewezen
4e Generaal Lang o.a Afdeling 11
5e Dagfond o.a Afdeling 11
7e Midfond jong aan Afdeling 11
8e Generaal Lang aan Afdeling 11
1e Generaal Lang ACG F
1e Jong Frisia w o.a
3e Dagfond ACG F
2e Vitesse Frisia w o.a
1e Asduif Vitesse ACG F en Frisia w.
3e Asduif Midfond Frisia w
2e Jong Frisia w aangewezen
2e natour o.a Frisia west
3e natour aan Frisia west